
Reima
Reimatec Tromssa Vinterdress, Svart
Prisen er under gjennomsnittet
Ifølge Prisjakten.no er Reimatec Tromssa Vinterdress, Svart billigst hos Jollyroom til 1 599 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Laveste pris vi har registrert er 1 079 kr. Snittprisen siste 90 dager er 1 387 kr.
Sist oppdatert 25. juli 2026
Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.
Vanntett, varm Tromssa vinterdress fra Reimatec med teipede sømmer for optimal beskyttelse mot regn og vind. Den har et mykt fôr i polyester og en justerbar midje. Vinterdressen har en avtagbar, sikker hette med trykknapper, elastiske fotstropper i silikon og to lommer med glidelåslukking. Refleksdetaljer og strikk i håndledd og ankler. - Avtagbar hette.- Avtakbare, justerbare fothemper i silikon.- Innerlomme fra størrelse 116 og oppover.- Bionic Finish ECO-overflate som er vannavstøtende.- Reimatec Tromssa vinterdress ble kåret til testvinner 2022 ifølge Pricerunner.se.- Kåret til Best-i-test 2024 av Best-in-test.se i kategorien vinterdresser.- Ytterstoff: 55 % polyester, 45 % resirkulert polyester, PU-belegg.- Fôr: 52 % polyester, 48 % resirkulert polyester.
Ofte stilte spørsmål
Hvor er Reimatec Tromssa Vinterdress, Svart billigst?
Den laveste prisen er 1 599 kr hos Jollyroom.
Har prisen på Reimatec Tromssa Vinterdress, Svart gått ned?
Prisen har økt 520 kr de siste 30 dagene. Sett opp et prisvarsel for å bli varslet når prisen synker.
Hva er laveste pris på Reimatec Tromssa Vinterdress, Svart?
Den laveste prisen vi har registrert er 1 079 kr. Akkurat nå er laveste pris 1 599 kr.
Hva er normal pris på Reimatec Tromssa Vinterdress, Svart?
Snittprisen de siste 90 dagene er 1 387 kr, og 1 387 kr de siste 12 månedene.
Er det et godt tidspunkt å kjøpe Reimatec Tromssa Vinterdress, Svart nå?
Ja. Prisen er under gjennomsnittet.