Hopp til innhold
RAPALA Balansepilkboks XL Rapala No color Alle

RAPALA

RAPALA Balansepilkboks XL Rapala No color Alle

269 kr
Bra tid å kjøpe

Prisen er under gjennomsnittet

Lokkepris-vakt: Prisen har vært 269 kr eller lavere 76 av siste 76 dager med data — dette er den vanlige prisen, ikke et reelt prisfall.

Ifølge Prisjakten.no er RAPALA Balansepilkboks XL Rapala No color Alle billigst hos Intersport til 269 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Laveste pris vi har registrert er 259 kr. Snittprisen siste 90 dager er 266 kr.

Sist oppdatert 11. august 2026

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

1 butikk

Skrin til balansepilk. En holdbar boks med plass til 10 Jigging Rap eller Jigging Shadow Rap.

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

Intersport
På lager

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 259 kr
Snitt: 266 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 259 kr
Snitt: 264 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 259 kr
Snitt: 264 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er RAPALA Balansepilkboks XL Rapala No color Alle billigst?

    Den laveste prisen er 269 kr hos Intersport.

  • Har prisen på RAPALA Balansepilkboks XL Rapala No color Alle gått ned?

    Prisen har økt 10 kr de siste 30 dagene. Sett opp et prisvarsel for å bli varslet når prisen synker.

  • Hva er laveste pris på RAPALA Balansepilkboks XL Rapala No color Alle?

    Den laveste prisen vi har registrert er 259 kr. Akkurat nå er laveste pris 269 kr.

  • Hva er normal pris på RAPALA Balansepilkboks XL Rapala No color Alle?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 266 kr, og 264 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe RAPALA Balansepilkboks XL Rapala No color Alle nå?

    Ja. Prisen er under gjennomsnittet.

Lignende produkter