Hopp til innhold
RAB Vital Hoody Tempest Blue Herre

RAB

RAB Vital Hoody Tempest Blue Herre

1 299 kr
Historisk lavtBra tid å kjøpe

Historisk laveste pris

Lokkepris-vakt: Prisen har vært 1 299 kr eller lavere 76 av siste 76 dager med data — dette er den vanlige prisen, ikke et reelt prisfall.

Ifølge Prisjakten.no er RAB Vital Hoody Tempest Blue Herre billigst hos Intersport til 1 299 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Dette er den laveste prisen vi har registrert. Snittprisen siste 90 dager er 1 299 kr.

Sist oppdatert 10. august 2026

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

1 butikk

En praktisk, lett hettejakke laget av vindtett vevd nylon med fluorkarbonfri DWR. Tilbyr øyeblikkelig vind- og værbeskyttelse i en pakkbar tøysekk, og er et viktig, verdifullt lag for vår- og sommerdager i fjellet.

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

Intersport
På lager

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 1 299 kr
Snitt: 1 299 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 1 299 kr
Snitt: 1 299 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 1 299 kr
Snitt: 1 299 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er RAB Vital Hoody Tempest Blue Herre billigst?

    Den laveste prisen er 1 299 kr hos Intersport.

  • Har prisen på RAB Vital Hoody Tempest Blue Herre gått ned?

    Prisen har vært stabil de siste 30 dagene.

  • Hva er laveste pris på RAB Vital Hoody Tempest Blue Herre?

    1 299 kr — den laveste prisen vi har registrert, og den er tilgjengelig akkurat nå.

  • Hva er normal pris på RAB Vital Hoody Tempest Blue Herre?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 1 299 kr, og 1 299 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe RAB Vital Hoody Tempest Blue Herre nå?

    Ja. Historisk laveste pris.

RAB Vital Hoody Tempest Blue Herre fra 1299 kr