
Rab
Rab Microlight Alpine Hoody Wmns Galaxy Blue
Historisk laveste pris
Ifølge Prisjakten.no er Rab Microlight Alpine Hoody Wmns Galaxy Blue billigst hos Intersport til 3 499 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Dette er den laveste prisen vi har registrert. Snittprisen siste 90 dager er 3 499 kr.
Sist oppdatert 25. august 2026
Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.
Rab Microlight Alpine Hoody Wmns er en lett og allsidig dunjakke for helårs friluftsliv – fra klatring og toppturer til hverdagsbruk. Den gir pålitelig varme, tar liten plass i sekken og fungerer like godt alene som mellomlag under skalljakke. Jakken er isolert med 700FP resirkulert dun som er hydrofobisk behandlet for å bevare loft og varme også i fuktige forhold. Kroppskartlagt baffelkonstruksjon med små nanobaffler under armene og større mikrobaffler over kropp, skuldre og rygg balanserer bevegelighet og varme. Yttermaterialet er Pertex Quantum with NetPlus, et mykt og vindavvisende stoff laget av resirkulerte fiskegarn. Funksjonelle detaljer gjør bruken enkel: justerbar hette med formbar brem, YKK-glidelås med isolert vindstolpe, to håndlommer og en brystlomme. Venstre håndlomme fungerer som pakkpose med hempe for enkel klipsing. Elastiske mansjetter og snorstramming i nederkant sikrer tett avslutn
Ofte stilte spørsmål
Hvor er Rab Microlight Alpine Hoody Wmns Galaxy Blue billigst?
Den laveste prisen er 3 499 kr hos Intersport.
Hvor mange butikker selger Rab Microlight Alpine Hoody Wmns Galaxy Blue?
2 butikker selger Rab Microlight Alpine Hoody Wmns Galaxy Blue: Intersport, Fjellsport.
Hva er laveste pris på Rab Microlight Alpine Hoody Wmns Galaxy Blue?
3 499 kr — den laveste prisen vi har registrert, og den er tilgjengelig akkurat nå.
Hva er normal pris på Rab Microlight Alpine Hoody Wmns Galaxy Blue?
Snittprisen de siste 90 dagene er 3 499 kr, og 3 499 kr de siste 12 månedene.
Er det et godt tidspunkt å kjøpe Rab Microlight Alpine Hoody Wmns Galaxy Blue nå?
Ja. Historisk laveste pris.