
R+Co
R+Co Outer Space Flexible Hairspray 315ml
Prisen er noe over gjennomsnittet
Ifølge Prisjakten.no er R+Co Outer Space Flexible Hairspray 315ml billigst hos Lyko til 379 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 2 butikker. Laveste pris vi har registrert er 303 kr. Snittprisen siste 90 dager er 363 kr.
Sist oppdatert 21. august 2026
Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.
Outer Space Flexible HairsprayStylistene bruker Outer Space på fotoshoots når de vil kunne endre en look flere ganger. Outer Space har nemlig stylingminne. Med Outer Space kan du rulle håret på spoler, krølle det med tang, sette det opp i hestehale, og så fortsette å bruke det hele dagen uten at det blir overdosert. Bruk: Rist flasken, style håret til du får det akkurat som du vil, og gjenta hver gang du vil fikse eller endre looken.Duft: Rosy Eyed.
Ofte stilte spørsmål
Hvor er R+Co Outer Space Flexible Hairspray 315ml billigst?
Den laveste prisen er 379 kr hos Lyko.
Hvor mange butikker selger R+Co Outer Space Flexible Hairspray 315ml?
2 butikker selger R+Co Outer Space Flexible Hairspray 315ml: Lyko, Bangerhead.
Har prisen på R+Co Outer Space Flexible Hairspray 315ml gått ned?
Prisen har økt 57 kr de siste 30 dagene. Sett opp et prisvarsel for å bli varslet når prisen synker.
Hva er laveste pris på R+Co Outer Space Flexible Hairspray 315ml?
Den laveste prisen vi har registrert er 303 kr. Akkurat nå er laveste pris 379 kr.
Hva er normal pris på R+Co Outer Space Flexible Hairspray 315ml?
Snittprisen de siste 90 dagene er 363 kr, og 343 kr de siste 12 månedene.
Er det et godt tidspunkt å kjøpe R+Co Outer Space Flexible Hairspray 315ml nå?
Prisen ligger prisen er noe over gjennomsnittet akkurat nå. Sett opp et prisvarsel, så varsler vi deg når prisen synker.

