Hopp til innhold
Anbefalt i Beste drill 2026
Proma sirkelsag TREBÅNDSAG RPP-225 (1 STK)

Proma

Proma sirkelsag TREBÅNDSAG RPP-225 (1 STK)

4 283 kr
Spar 181 kr vs. siste 30 dagerBra tid å kjøpe

Prisen er under gjennomsnittet

Lokkepris-vakt: Prisen har vært 4 283 kr eller lavere 61 av siste 85 dager med data — dette er den vanlige prisen, ikke et reelt prisfall.

Ifølge Prisjakten.no er Proma sirkelsag TREBÅNDSAG RPP-225 (1 STK) billigst hos Computersalg til 4 283 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Laveste pris vi har registrert er 4 242 kr. Snittprisen siste 90 dager er 4 328 kr.

Sist oppdatert 28. juli 2026

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

1 butikk

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

Computersalg
På lager

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 4 242 kr
Snitt: 4 328 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 4 242 kr
Snitt: 4 358 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 4 242 kr
Snitt: 4 358 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er Proma sirkelsag TREBÅNDSAG RPP-225 (1 STK) billigst?

    Den laveste prisen er 4 283 kr hos Computersalg.

  • Har prisen på Proma sirkelsag TREBÅNDSAG RPP-225 (1 STK) gått ned?

    Ja, prisen har gått ned 236 kr de siste 30 dagene.

  • Hva er laveste pris på Proma sirkelsag TREBÅNDSAG RPP-225 (1 STK)?

    Den laveste prisen vi har registrert er 4 242 kr. Akkurat nå er laveste pris 4 283 kr.

  • Hva er normal pris på Proma sirkelsag TREBÅNDSAG RPP-225 (1 STK)?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 4 328 kr, og 4 358 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe Proma sirkelsag TREBÅNDSAG RPP-225 (1 STK) nå?

    Ja. Prisen er under gjennomsnittet.

Lignende produkter