Prestens brud
Prisen er noe over gjennomsnittet
Ifølge Prisjakten.no er Prestens brud billigst hos Bokkilden til 139 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Laveste pris vi har registrert er 129 kr. Snittprisen siste 90 dager er 135 kr.
Sist oppdatert 27. juli 2026
Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.
Bok - Paperback. En prest er ikke beskyttet mot kjærlighetskvaler, det erfarer både Tollef i Norge og Elias i Amerika.
Ofte stilte spørsmål
Hvor er Prestens brud billigst?
Den laveste prisen er 139 kr hos Bokkilden.
Har prisen på Prestens brud gått ned?
Prisen har økt 10 kr de siste 30 dagene. Sett opp et prisvarsel for å bli varslet når prisen synker.
Hva er laveste pris på Prestens brud?
Den laveste prisen vi har registrert er 129 kr. Akkurat nå er laveste pris 139 kr.
Hva er normal pris på Prestens brud?
Snittprisen de siste 90 dagene er 135 kr, og 134 kr de siste 12 månedene.
Er det et godt tidspunkt å kjøpe Prestens brud nå?
Prisen ligger prisen er noe over gjennomsnittet akkurat nå. Sett opp et prisvarsel, så varsler vi deg når prisen synker.
