
Nintendo
Pokemon Shield (Nintendo Switch)
Prisen er noe over gjennomsnittet
Ifølge Prisjakten.no er Pokemon Shield (Nintendo Switch) billigst hos Power til 609 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 0 butikker. Laveste pris vi har registrert er 569 kr. Snittprisen siste 90 dager er 609 kr.
Sist oppdatert 1. august 2026
Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.
Pokémon Shield - Helt nytt Pokémon rollespill-eventyr på Nintendo Switch
Ofte stilte spørsmål
Hvor er Pokemon Shield (Nintendo Switch) billigst?
Den laveste prisen er 609 kr hos Power.
Hvor mange butikker selger Pokemon Shield (Nintendo Switch)?
2 butikker selger Pokemon Shield (Nintendo Switch): Power, Obs.
Har prisen på Pokemon Shield (Nintendo Switch) gått ned?
Ja, prisen har gått ned 10 kr de siste 30 dagene.
Hva er laveste pris på Pokemon Shield (Nintendo Switch)?
Den laveste prisen vi har registrert er 569 kr. Akkurat nå er laveste pris 609 kr.
Hva er normal pris på Pokemon Shield (Nintendo Switch)?
Snittprisen de siste 90 dagene er 609 kr, og 609 kr de siste 12 månedene.
Er det et godt tidspunkt å kjøpe Pokemon Shield (Nintendo Switch) nå?
Prisen ligger prisen er noe over gjennomsnittet akkurat nå. Sett opp et prisvarsel, så varsler vi deg når prisen synker.

