Hopp til innhold
Pizza Witch

Pizza Witch

199 kr
Historisk lavtBra tid å kjøpe

Historisk laveste pris

Lokkepris-vakt: Prisen har vært 199 kr eller lavere 33 av siste 33 dager med data — dette er den vanlige prisen, ikke et reelt prisfall.

Ifølge Prisjakten.no er Pizza Witch billigst hos Outland til 199 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Dette er den laveste prisen vi har registrert. Snittprisen siste 90 dager er 199 kr.

Sist oppdatert 22. august 2026

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

1 butikk

Join Roxy, a Pizza Witch in training, on a journey filled with magic, pizza, and her loyal cat familiar, as she seeks out the secret ingredient to unlocking her greatest pizza magic ambitions. All Roxy wants is to become the most legendary Pizza Witch ever! But when her uninspired boss and her well-meaning parents put her dream in jeopardy, she’s stuck in a pizza-flavored rut. That is, until she's sent off on a quest for a powerful artifact of pizza magic - the Remarkable Oregano! With her feisty cat George by her side, Roxy sets off on her broom to lands unknown! Will this be the adventure she’s been waiting for – filled with advanced pizza magic, wild challenges, and maybe even a little romance? Or will her dream be squashed like an overripe tomato? Perfect for fans of Unfamiliar and The Princess and the Grilled Cheese Sandwich, join Roxy and George for a hilarious and heartwarming adventure cooked up by Sarah Graley (Glitch, Donut the Destroyer) and Stef Purenins (Our Super Adv

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

Outland
På lager

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 199 kr
Snitt: 199 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 199 kr
Snitt: 199 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 199 kr
Snitt: 199 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er Pizza Witch billigst?

    Den laveste prisen er 199 kr hos Outland.

  • Har prisen på Pizza Witch gått ned?

    Prisen har vært stabil de siste 30 dagene.

  • Hva er laveste pris på Pizza Witch?

    199 kr — den laveste prisen vi har registrert, og den er tilgjengelig akkurat nå.

  • Hva er normal pris på Pizza Witch?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 199 kr, og 199 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe Pizza Witch nå?

    Ja. Historisk laveste pris.