Hopp til innhold
Anbefalt i Beste smarthjem-produkter 2026
Philips Hue WA 4.6W Filament Candle E14 1PK

Philips HUE

Philips Hue WA 4.6W Filament Candle E14 1PK

446 kr
Vent litt

Prisen er noe over gjennomsnittet

Lokkepris-vakt: Prisen har vært 446 kr eller lavere 78 av siste 78 dager med data — dette er den vanlige prisen, ikke et reelt prisfall.

Ifølge Prisjakten.no er Philips Hue WA 4.6W Filament Candle E14 1PK billigst hos Elkjøp til 446 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Laveste pris vi har registrert er 350 kr. Snittprisen siste 90 dager er 402 kr.

Sist oppdatert 5. juli 2026

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

1 butikk

1 x 4,6 W, E14-sokkel. Kjølig til varmt hvitt lys. Kan tilkobles Hue Bridge

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

Elkjøp
På lager

Utsolgt

Power
Utsolgt

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 350 kr
Snitt: 402 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 350 kr
Snitt: 391 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 350 kr
Snitt: 391 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er Philips Hue WA 4.6W Filament Candle E14 1PK billigst?

    Den laveste prisen er 446 kr hos Elkjøp.

  • Hvor mange butikker selger Philips Hue WA 4.6W Filament Candle E14 1PK?

    2 butikker selger Philips Hue WA 4.6W Filament Candle E14 1PK: Elkjøp, Power.

  • Har prisen på Philips Hue WA 4.6W Filament Candle E14 1PK gått ned?

    Prisen har vært stabil de siste 30 dagene.

  • Hva er laveste pris på Philips Hue WA 4.6W Filament Candle E14 1PK?

    Den laveste prisen vi har registrert er 350 kr. Akkurat nå er laveste pris 446 kr.

  • Hva er normal pris på Philips Hue WA 4.6W Filament Candle E14 1PK?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 402 kr, og 391 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe Philips Hue WA 4.6W Filament Candle E14 1PK nå?

    Prisen ligger prisen er noe over gjennomsnittet akkurat nå. Sett opp et prisvarsel, så varsler vi deg når prisen synker.

Lignende produkter