
Philips
Philips 55” PUS7000 4K LED Smart-TV (2025)
19% over snittprisen siste 30 dager
Ifølge Prisjakten.no er Philips 55” PUS7000 4K LED Smart-TV (2025) billigst hos Elkjøp til 4 990 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Laveste pris vi har registrert er 3 490 kr. Snittprisen siste 90 dager er 5 151 kr.
Sist oppdatert 4. juli 2026
Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.
60Hz, 3x HDMI, eArc. Pixel Precise Ultra HD, HDR. Smart TITAN OS, Dolby Atmos
Ofte stilte spørsmål
Hvor er Philips 55” PUS7000 4K LED Smart-TV (2025) billigst?
Den laveste prisen er 4 990 kr hos Elkjøp.
Har prisen på Philips 55” PUS7000 4K LED Smart-TV (2025) gått ned?
Ja, prisen har gått ned 4 500 kr de siste 30 dagene.
Hva er laveste pris på Philips 55” PUS7000 4K LED Smart-TV (2025)?
Den laveste prisen vi har registrert er 3 490 kr. Akkurat nå er laveste pris 4 990 kr.
Hva er normal pris på Philips 55” PUS7000 4K LED Smart-TV (2025)?
Snittprisen de siste 90 dagene er 5 151 kr, og 7 355 kr de siste 12 månedene.
Er det et godt tidspunkt å kjøpe Philips 55” PUS7000 4K LED Smart-TV (2025) nå?
Prisen ligger 19% over snittprisen siste 30 dager akkurat nå. Sett opp et prisvarsel, så varsler vi deg når prisen synker.


