Hopp til innhold
Anbefalt i Beste hudpleieprodukter 2026
Philip B Lovin' Leave-in Conditioner Lovin' Leave-in Conditioner

Philip B

Philip B Lovin' Leave-in Conditioner Lovin' Leave-in Conditioner

293 kr
Spar 126 kr vs. siste 30 dagerBra tid å kjøpe

18% under snittprisen siste 30 dager

Ifølge Prisjakten.no er Philip B Lovin' Leave-in Conditioner Lovin' Leave-in Conditioner billigst hos Kicks til 293 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Laveste pris vi har registrert er 283 kr. Snittprisen siste 90 dager er 344 kr.

Sist oppdatert 15. august 2026

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

1 butikk

En lett fuktighetsgivende stylingkrem som gir et definert resultat, temmer statisk hår og gir håret ditt en mild glans. Passer perfekt for alle hårtyper. Polerer og lukker tørre hårtupper så frisyren din ser skarp ut. Temmer frizzy hår; forhindrer at fargen vaskes ut uten å tynge ned håret, beskytter mot skader i forbindelse med varmestyling. Forsterker håret med vårt eksklusive aminosyrekompleks sammen med soya og hveteprotein. Kamille, aloe vera og henna gjør håret fuktighetsrikt, glansfullt og mykt. Krydret med en lett, naturlig og botanisk duft. Parabenfri; trygg for farget og keratinbehandlet hår.

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

Kicks
På lager

Utsolgt

Lyko
Utsolgt

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 293 kr
Snitt: 344 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 283 kr
Snitt: 371 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 283 kr
Snitt: 371 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er Philip B Lovin' Leave-in Conditioner Lovin' Leave-in Conditioner billigst?

    Den laveste prisen er 293 kr hos Kicks.

  • Hvor mange butikker selger Philip B Lovin' Leave-in Conditioner Lovin' Leave-in Conditioner?

    2 butikker selger Philip B Lovin' Leave-in Conditioner Lovin' Leave-in Conditioner: Kicks, Lyko.

  • Har prisen på Philip B Lovin' Leave-in Conditioner Lovin' Leave-in Conditioner gått ned?

    Prisen har økt 196 kr de siste 30 dagene. Sett opp et prisvarsel for å bli varslet når prisen synker.

  • Hva er laveste pris på Philip B Lovin' Leave-in Conditioner Lovin' Leave-in Conditioner?

    Den laveste prisen vi har registrert er 283 kr. Akkurat nå er laveste pris 293 kr.

  • Hva er normal pris på Philip B Lovin' Leave-in Conditioner Lovin' Leave-in Conditioner?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 344 kr, og 371 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe Philip B Lovin' Leave-in Conditioner Lovin' Leave-in Conditioner nå?

    Ja. 18% under snittprisen siste 30 dager.

Lignende produkter