Hopp til innhold
Phantom Breaker Omnia (Import)

Limited Run

Phantom Breaker Omnia (Import)

862 kr
Bra tid å kjøpe

Prisen er under gjennomsnittet

Ifølge Prisjakten.no er Phantom Breaker Omnia (Import) billigst hos CoolShop til 862 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Laveste pris vi har registrert er 856 kr. Snittprisen siste 90 dager er 874 kr.

Sist oppdatert 19. august 2026

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

1 butikk

Phantom Breaker Omnia er et fartsfylt 2D-anime-kampspill med 20 unike figurer som kjemper mot hverandre for å få sine største ønsker oppfylt. Muligheten til å velge mellom tre kampstiler vil appellere til erfarne spillere, samtidig som det gjør spillet tilgjengelig for nykommere.20 FIGURER PÅ LISTEN!Inkluderer alle figurene og gjestefigurene fra Phantom Breaker: Extra, som Kurisu Makise fra Steins;Gate, og to helt nye figurer som er skapt spesielt for Phantom Breaker: Omnia.VELG MELLOM 3 FORSKJELLIGE KAMPSTILER: RASK, HARD OG OMNIA!De tre ulike stilene i spillet kan drastisk endre karakterenes hastighet, kraft og mekanikk.JUSTERT OG BALANSERT PÅ NYTT!Det har aldri vært enklere å utføre fantastiske kombinasjoner og spesialangrep enn i Phantom Breaker: Omnias kampsystem har fått en overhaling og blitt balansert på nytt.LYD PÅ TO SPRÅK!For første gang i Phantom Breaker-serien vil alle figurene ha engelsk stemmeskuespill. Spillets tekst vil også bli oversatt til engelsk, japansk, fransk, i

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

CoolShop
På lager

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 856 kr
Snitt: 874 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 856 kr
Snitt: 889 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 856 kr
Snitt: 889 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er Phantom Breaker Omnia (Import) billigst?

    Den laveste prisen er 862 kr hos CoolShop.

  • Har prisen på Phantom Breaker Omnia (Import) gått ned?

    Ja, prisen har gått ned 23 kr de siste 30 dagene.

  • Hva er laveste pris på Phantom Breaker Omnia (Import)?

    Den laveste prisen vi har registrert er 856 kr. Akkurat nå er laveste pris 862 kr.

  • Hva er normal pris på Phantom Breaker Omnia (Import)?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 874 kr, og 889 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe Phantom Breaker Omnia (Import) nå?

    Ja. Prisen er under gjennomsnittet.

Lignende produkter