
Patagonia
Patagonia Black Hole Cube 3l Endless Blue
Historisk laveste pris
Ifølge Prisjakten.no er Patagonia Black Hole Cube 3l Endless Blue billigst hos Care of Carl til 449 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Dette er den laveste prisen vi har registrert. Snittprisen siste 90 dager er 485 kr.
Sist oppdatert 10. august 2026
Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.
Black Hole Cube 3l fra Patagonia er en praktisk organiseringsmappe med en kapasitet på 3 liter, perfekt for oppbevaring og organisering av småsaker. Den består av 100% resirkulert materiale, laget i en Fair Trade Certified™- fabrikk. Den er ekstremt slitesterk og værresistent, og den store bærestroppen gjør den enkel å gripe tak i og bære med seg. Passer perfekt sammen med andre Black Hole®-produkter som for eksempel for organisering i duffelbagene. Laget i en Fair Trade Certified™- fabrikk Volum: 3L Dimensjoner: 26,7 x 8,9 x 14cm Vekt: 110g
Ofte stilte spørsmål
Hvor er Patagonia Black Hole Cube 3l Endless Blue billigst?
Den laveste prisen er 449 kr hos Care of Carl.
Hvor mange butikker selger Patagonia Black Hole Cube 3l Endless Blue?
2 butikker selger Patagonia Black Hole Cube 3l Endless Blue: Care of Carl, Fjellsport.
Har prisen på Patagonia Black Hole Cube 3l Endless Blue gått ned?
Ja, prisen har gått ned 150 kr de siste 30 dagene.
Hva er laveste pris på Patagonia Black Hole Cube 3l Endless Blue?
449 kr — den laveste prisen vi har registrert, og den er tilgjengelig akkurat nå.
Hva er normal pris på Patagonia Black Hole Cube 3l Endless Blue?
Snittprisen de siste 90 dagene er 485 kr, og 604 kr de siste 12 månedene.
Er det et godt tidspunkt å kjøpe Patagonia Black Hole Cube 3l Endless Blue nå?
Ja. Historisk laveste pris.