WELLPUR
Overmadrass 120x200 WELLPUR BOKSELVI grå
2 500 kr
Spar 2 499 kr vs. siste 30 dagerBra tid å kjøpe
42% under snittprisen siste 30 dager
Ifølge Prisjakten.no er Overmadrass 120x200 WELLPUR BOKSELVI grå billigst hos Jysk til 2 500 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Laveste pris vi har registrert er 2 000 kr. Snittprisen siste 90 dager er 4 077 kr.
Sist oppdatert 4. juli 2026
Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.
1 butikk
Ofte stilte spørsmål
Hvor er Overmadrass 120x200 WELLPUR BOKSELVI grå billigst?
Den laveste prisen er 2 500 kr hos Jysk.
Har prisen på Overmadrass 120x200 WELLPUR BOKSELVI grå gått ned?
Ja, prisen har gått ned 2 499 kr de siste 30 dagene.
Hva er laveste pris på Overmadrass 120x200 WELLPUR BOKSELVI grå?
Den laveste prisen vi har registrert er 2 000 kr. Akkurat nå er laveste pris 2 500 kr.
Hva er normal pris på Overmadrass 120x200 WELLPUR BOKSELVI grå?
Snittprisen de siste 90 dagene er 4 077 kr, og 4 077 kr de siste 12 månedene.
Er det et godt tidspunkt å kjøpe Overmadrass 120x200 WELLPUR BOKSELVI grå nå?
Ja. 42% under snittprisen siste 30 dager.


