Hopp til innhold
Overmadrass 120x200 KVISTEN hvit

DREAMZONE

Overmadrass 120x200 KVISTEN hvit

2 999 kr
Historisk høyt

31% over snittprisen siste 30 dager

Lokkepris-vakt: Prisen har vært 2 999 kr eller lavere 49 av siste 49 dager med data — dette er den vanlige prisen, ikke et reelt prisfall.

Ifølge Prisjakten.no er Overmadrass 120x200 KVISTEN hvit billigst hos Jysk til 2 999 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Laveste pris vi har registrert er 1 500 kr. Snittprisen siste 90 dager er 2 601 kr.

Sist oppdatert 5. juli 2026

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

1 butikk

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

Jysk
På lager

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 1 500 kr
Snitt: 2 601 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 1 500 kr
Snitt: 2 601 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 1 500 kr
Snitt: 2 601 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er Overmadrass 120x200 KVISTEN hvit billigst?

    Den laveste prisen er 2 999 kr hos Jysk.

  • Har prisen på Overmadrass 120x200 KVISTEN hvit gått ned?

    Prisen har økt 1 499 kr de siste 30 dagene. Sett opp et prisvarsel for å bli varslet når prisen synker.

  • Hva er laveste pris på Overmadrass 120x200 KVISTEN hvit?

    Den laveste prisen vi har registrert er 1 500 kr. Akkurat nå er laveste pris 2 999 kr.

  • Hva er normal pris på Overmadrass 120x200 KVISTEN hvit?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 2 601 kr, og 2 601 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe Overmadrass 120x200 KVISTEN hvit nå?

    Prisen ligger 31% over snittprisen siste 30 dager akkurat nå. Sett opp et prisvarsel, så varsler vi deg når prisen synker.

Lignende produkter