Hopp til innhold
ORLY Breathable Orchid You Not 18 ml

ORLY

ORLY Breathable Orchid You Not 18 ml

135 kr
Historisk lavtBra tid å kjøpe

Historisk laveste pris

Ifølge Prisjakten.no er ORLY Breathable Orchid You Not 18 ml billigst hos Apotera til 135 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Dette er den laveste prisen vi har registrert. Snittprisen siste 90 dager er 167 kr.

Sist oppdatert 26. juli 2026

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

1 butikk

ORLY Breathable 18ml Pleie + Base + Farge + Top i en og samme flaske! Gir deg sunnere og sterkere negler. God dekkevne og lang holdbarhet. Formulert uten skadelige ingredienser. Inneholder arganolje, pro vitamin B5 og vitamin C. Vegansk, fri for dyretesting og halal-sertifisert!

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

Apotera
På lager

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 135 kr
Snitt: 167 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 135 kr
Snitt: 153 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 135 kr
Snitt: 153 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er ORLY Breathable Orchid You Not 18 ml billigst?

    Den laveste prisen er 135 kr hos Apotera.

  • Har prisen på ORLY Breathable Orchid You Not 18 ml gått ned?

    Ja, prisen har gått ned 34 kr de siste 30 dagene.

  • Hva er laveste pris på ORLY Breathable Orchid You Not 18 ml?

    135 kr — den laveste prisen vi har registrert, og den er tilgjengelig akkurat nå.

  • Hva er normal pris på ORLY Breathable Orchid You Not 18 ml?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 167 kr, og 153 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe ORLY Breathable Orchid You Not 18 ml nå?

    Ja. Historisk laveste pris.

Lignende produkter