Hopp til innhold
Ordo Sonic Lite elektrisk tannbørste 40151 (snø)

ORDO

Ordo Sonic Lite elektrisk tannbørste 40151 (snø)

549 kr
Bra tid å kjøpe

Prisen er under gjennomsnittet

Lokkepris-vakt: Prisen har vært 549 kr eller lavere 75 av siste 75 dager med data — dette er den vanlige prisen, ikke et reelt prisfall.

Ifølge Prisjakten.no er Ordo Sonic Lite elektrisk tannbørste 40151 (snø) billigst hos Elkjøp til 549 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 0 butikker. Laveste pris vi har registrert er 449 kr. Snittprisen siste 90 dager er 530 kr.

Sist oppdatert 1. august 2026

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

0 butikker

120 minutters ladesyklus. To børstemoduser. For voksne

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

Elkjøp
Utsolgt

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 449 kr
Snitt: 530 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 449 kr
Snitt: 500 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 449 kr
Snitt: 500 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er Ordo Sonic Lite elektrisk tannbørste 40151 (snø) billigst?

    Den laveste prisen er 549 kr hos Elkjøp.

  • Har prisen på Ordo Sonic Lite elektrisk tannbørste 40151 (snø) gått ned?

    Prisen har økt 100 kr de siste 30 dagene. Sett opp et prisvarsel for å bli varslet når prisen synker.

  • Hva er laveste pris på Ordo Sonic Lite elektrisk tannbørste 40151 (snø)?

    Den laveste prisen vi har registrert er 449 kr. Akkurat nå er laveste pris 549 kr.

  • Hva er normal pris på Ordo Sonic Lite elektrisk tannbørste 40151 (snø)?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 530 kr, og 500 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe Ordo Sonic Lite elektrisk tannbørste 40151 (snø) nå?

    Ja. Prisen er under gjennomsnittet.

Lignende produkter