
On
ON Cloudflow 5 Juniper/Ice
Historisk laveste pris
Ifølge Prisjakten.no er ON Cloudflow 5 Juniper/Ice billigst hos Care of Carl til 880 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Dette er den laveste prisen vi har registrert. Snittprisen siste 90 dager er 1 328 kr.
Sist oppdatert 21. august 2026
Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.
Løpesko fra On. Cloudflow 5 kombinerer eksplosiv energi med stilig racinginspirasjon. Helion™ HF-mellomsålen gir maksimal energiretur og respons, mens et glassfiberforsterket Speedboard® i nylon driver deg fremover med et kraftig fraspark. Den ultralette overdelen i mesh puster effektivt og kompletteres av en oppdatert tåboks med grepssoner for et sikkert fraspark.
Ofte stilte spørsmål
Hvor er ON Cloudflow 5 Juniper/Ice billigst?
Den laveste prisen er 880 kr hos Care of Carl.
Har prisen på ON Cloudflow 5 Juniper/Ice gått ned?
Ja, prisen har gått ned 1 319 kr de siste 30 dagene.
Hva er laveste pris på ON Cloudflow 5 Juniper/Ice?
880 kr — den laveste prisen vi har registrert, og den er tilgjengelig akkurat nå.
Hva er normal pris på ON Cloudflow 5 Juniper/Ice?
Snittprisen de siste 90 dagene er 1 328 kr, og 1 677 kr de siste 12 månedene.
Er det et godt tidspunkt å kjøpe ON Cloudflow 5 Juniper/Ice nå?
Ja. Historisk laveste pris.