Hopp til innhold
Anbefalt i Beste hudpleieprodukter 2026
NYX PROFESSIONAL MAKEUP 54 Sugar Glass 54 Sugar Glass

NYX PROFESSIONAL MAKEUP

NYX PROFESSIONAL MAKEUP 54 Sugar Glass 54 Sugar Glass

82 kr
Bra tid å kjøpe

Prisen er under gjennomsnittet

Ifølge Prisjakten.no er NYX PROFESSIONAL MAKEUP 54 Sugar Glass 54 Sugar Glass billigst hos Lyko til 82 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Laveste pris vi har registrert er 74 kr. Snittprisen siste 90 dager er 95 kr.

Sist oppdatert 24. august 2026

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

1 butikk

En lipgloss som er mykt som smør som gir en silkeglatt følelse. Bruk den alene eller over din favoritt leppestift for en transparent til medium dekkevne med en kremet konsistens som smelter inn i leppene.

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

Lyko
På lager

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 74 kr
Snitt: 95 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 74 kr
Snitt: 97 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 74 kr
Snitt: 97 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er NYX PROFESSIONAL MAKEUP 54 Sugar Glass 54 Sugar Glass billigst?

    Den laveste prisen er 82 kr hos Lyko.

  • Har prisen på NYX PROFESSIONAL MAKEUP 54 Sugar Glass 54 Sugar Glass gått ned?

    Ja, prisen har gått ned 23 kr de siste 30 dagene.

  • Hva er laveste pris på NYX PROFESSIONAL MAKEUP 54 Sugar Glass 54 Sugar Glass?

    Den laveste prisen vi har registrert er 74 kr. Akkurat nå er laveste pris 82 kr.

  • Hva er normal pris på NYX PROFESSIONAL MAKEUP 54 Sugar Glass 54 Sugar Glass?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 95 kr, og 97 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe NYX PROFESSIONAL MAKEUP 54 Sugar Glass 54 Sugar Glass nå?

    Ja. Prisen er under gjennomsnittet.

Lignende produkter