
NOW
NOW Dandelion Root 500 mg 100 stk
11% over snittprisen siste 30 dager
Ifølge Prisjakten.no er NOW Dandelion Root 500 mg 100 stk billigst hos Lyko til 199 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Laveste pris vi har registrert er 161 kr. Snittprisen siste 90 dager er 179 kr.
Sist oppdatert 12. august 2026
Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.
Løvetann (Taraxacum officinale) er en vanlig blomstrende plante som finnes i tempererte soner på den nordlige halvkule. Løvetannrot har en lang historie med bruk av urfolk i Nord-Amerika, Europa og Asia. Løvetannrot inneholder mange naturlig forekommende forbindelser, inkludert inulin, seskviterpener og fenoliske forbindelser som flavonoider, mineraler og fytosteroler. Løvetannrot er mye mer enn bare en vanlig ugressblomst. Den er kjent for sin evne til å støtte en sunn leverfunksjon og fordøyelse. Som nevnt ovenfor er den rik på inulin. Dette er en prebiotisk fiber som fremmer veksten av gode tarmbakterier og dermed støtter en sunn tarmflora. Dens næringsprofil inkluderer også A-vitamin, C-vitamin og jern. Løvetannrot antas også å ha antioksidative og betennelsesdempende egenskaper. Disse egenskapene kan bidra til å beskytte celler mot skader og fremme generell velvære. Løvetannrot er et utmerket valg for de som søker naturlig støtte for kroppens indre balanse. Dens tradisjonelle b
Ofte stilte spørsmål
Hvor er NOW Dandelion Root 500 mg 100 stk billigst?
Den laveste prisen er 199 kr hos Lyko.
Har prisen på NOW Dandelion Root 500 mg 100 stk gått ned?
Prisen har økt 38 kr de siste 30 dagene. Sett opp et prisvarsel for å bli varslet når prisen synker.
Hva er laveste pris på NOW Dandelion Root 500 mg 100 stk?
Den laveste prisen vi har registrert er 161 kr. Akkurat nå er laveste pris 199 kr.
Hva er normal pris på NOW Dandelion Root 500 mg 100 stk?
Snittprisen de siste 90 dagene er 179 kr, og 179 kr de siste 12 månedene.
Er det et godt tidspunkt å kjøpe NOW Dandelion Root 500 mg 100 stk nå?
Prisen ligger 11% over snittprisen siste 30 dager akkurat nå. Sett opp et prisvarsel, så varsler vi deg når prisen synker.



