Hopp til innhold
Nouba Earthly Paradise Twist & Write No. 1

Nouba

Nouba Earthly Paradise Twist & Write No. 1

180 kr
Bra tid å kjøpe

Prisen er under gjennomsnittet

Lokkepris-vakt: Prisen har vært 180 kr eller lavere 54 av siste 78 dager med data — dette er den vanlige prisen, ikke et reelt prisfall.

Ifølge Prisjakten.no er Nouba Earthly Paradise Twist & Write No. 1 billigst hos Lyko til 180 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Laveste pris vi har registrert er 169 kr. Snittprisen siste 90 dager er 187 kr.

Sist oppdatert 25. juli 2026

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

1 butikk

Twist & Write - waterproof eye pencil. En vribar eye pencil som ikke må kvesses. Gir et intensivt svart resultat med sin vannfaste og høypigmenterte formula. Unik applikator. Aktive ingredienser: Solsikkefrøolje med beroligende egenskaper. Vitamin E og C som virker anti-aging. Resin (harpiks) for en vannfast effekt.

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

Lyko
På lager

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 169 kr
Snitt: 187 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 169 kr
Snitt: 199 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 169 kr
Snitt: 199 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er Nouba Earthly Paradise Twist & Write No. 1 billigst?

    Den laveste prisen er 180 kr hos Lyko.

  • Har prisen på Nouba Earthly Paradise Twist & Write No. 1 gått ned?

    Ja, prisen har gått ned 45 kr de siste 30 dagene.

  • Hva er laveste pris på Nouba Earthly Paradise Twist & Write No. 1?

    Den laveste prisen vi har registrert er 169 kr. Akkurat nå er laveste pris 180 kr.

  • Hva er normal pris på Nouba Earthly Paradise Twist & Write No. 1?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 187 kr, og 199 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe Nouba Earthly Paradise Twist & Write No. 1 nå?

    Ja. Prisen er under gjennomsnittet.