Hopp til innhold
Anbefalt i Beste hudpleieprodukter 2026
Nina Ricci Nina Deodorant Spray 150ml

Nina Ricci

Nina Ricci Nina Deodorant Spray 150ml

266 kr
Historisk lavtBra tid å kjøpe

Historisk laveste pris

Ifølge Prisjakten.no er Nina Ricci Nina Deodorant Spray 150ml billigst hos Stylingagenten til 266 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Dette er den laveste prisen vi har registrert. Snittprisen siste 90 dager er 266 kr.

Sist oppdatert 23. juli 2026

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

1 butikk

Nina Deodorant Spray er en deodorant med samme nydelige duft som Nina Ricci Nina; en moderne, magisk og fortryllende fortelling. Sjarmerende og ren, Nina har utviklet seg gjennom årene til å bli en moderne prinsesse. Hun er en kvinne med fri ånd som fanger øyeblikkets magi og øyeblikkets skjønnhet.

Spesifikasjoner

pa_brand
Nina Ricci

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

Stylingagenten
På lager

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 266 kr
Snitt: 266 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 266 kr
Snitt: 391 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 266 kr
Snitt: 391 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er Nina Ricci Nina Deodorant Spray 150ml billigst?

    Den laveste prisen er 266 kr hos Stylingagenten.

  • Har prisen på Nina Ricci Nina Deodorant Spray 150ml gått ned?

    Ja, prisen har gått ned 143 kr de siste 30 dagene.

  • Hva er laveste pris på Nina Ricci Nina Deodorant Spray 150ml?

    266 kr — den laveste prisen vi har registrert, og den er tilgjengelig akkurat nå.

  • Hva er normal pris på Nina Ricci Nina Deodorant Spray 150ml?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 266 kr, og 391 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe Nina Ricci Nina Deodorant Spray 150ml nå?

    Ja. Historisk laveste pris.

Lignende produkter