
Badland
Nightmare Boy
Prisen er under gjennomsnittet
Ifølge Prisjakten.no er Nightmare Boy billigst hos CoolShop til 236 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Laveste pris vi har registrert er 229 kr. Snittprisen siste 90 dager er 235 kr.
Sist oppdatert 25. juli 2026
Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.
Denne historien finner sted i Donorok, i delstaten Noctum. Etter at kongen av Noctum, Aster, forsvinner, hersker kaos over verden. Forholdet mellom monstre, mongoer og drømmere er helt ustabilt, og Donorok - landet som er så sterkt påvirket av kaoset - absorberer sakte terreng fra områdene rundt. Balder har overtatt og har beordret monstrene til å beholde ethvert barn som faller i marerittet. Nøkkelen til å fortsette hans styre er med Nightmare Boy, Billy. Inkluderer en spillmanual og nedlastingskode for lydspor Tegnkontroll er lydhør og dynamisk. Etter hvert som du går gjennom historien, vil du oppdage nye evner som dobbelhopp, trespring og å henge på vegger. Kraftige staver, sprengstoff og venner underveis vil hjelpe deg på uoppdagede stier. Når spilleren utforsker hvert hjørne som danner Nightmare World, fullfører du sakte kartet ditt. Det er mange samleobjekter over hele verden som vil avgjøre hvilken av de forskjellige avslutningene historien avslutter med. Karakterer på reisen vi
Ofte stilte spørsmål
Hvor er Nightmare Boy billigst?
Den laveste prisen er 236 kr hos CoolShop.
Har prisen på Nightmare Boy gått ned?
Prisen har økt 7 kr de siste 30 dagene. Sett opp et prisvarsel for å bli varslet når prisen synker.
Hva er laveste pris på Nightmare Boy?
Den laveste prisen vi har registrert er 229 kr. Akkurat nå er laveste pris 236 kr.
Hva er normal pris på Nightmare Boy?
Snittprisen de siste 90 dagene er 235 kr, og 235 kr de siste 12 månedene.
Er det et godt tidspunkt å kjøpe Nightmare Boy nå?
Ja. Prisen er under gjennomsnittet.