
Next
Next MX5 Mini gamingtastatur (hvit)
229 kr299 kr-23%
Historisk lavtSpar 70 kr vs. siste 30 dagerBra tid å kjøpe
Historisk laveste pris
Ifølge Prisjakten.no er Next MX5 Mini gamingtastatur (hvit) billigst hos Elkjøp til 229 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Dette er den laveste prisen vi har registrert. Snittprisen siste 90 dager er 310 kr.
Sist oppdatert 10. august 2026
Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.
1 butikk
Mini-format, 62 taster. Responsiv membran. USB 2.0
Ofte stilte spørsmål
Hvor er Next MX5 Mini gamingtastatur (hvit) billigst?
Den laveste prisen er 229 kr hos Elkjøp.
Har prisen på Next MX5 Mini gamingtastatur (hvit) gått ned?
Ja, prisen har gått ned 70 kr de siste 30 dagene.
Hva er laveste pris på Next MX5 Mini gamingtastatur (hvit)?
229 kr — den laveste prisen vi har registrert, og den er tilgjengelig akkurat nå.
Hva er normal pris på Next MX5 Mini gamingtastatur (hvit)?
Snittprisen de siste 90 dagene er 310 kr, og 302 kr de siste 12 månedene.
Er det et godt tidspunkt å kjøpe Next MX5 Mini gamingtastatur (hvit) nå?
Ja. Historisk laveste pris.