
NENO
NENO Nesso Vippestol, Cream
Historisk laveste pris
Ifølge Prisjakten.no er NENO Nesso Vippestol, Cream billigst hos Jollyroom til 1 399 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Dette er den laveste prisen vi har registrert. Snittprisen siste 90 dager er 1 399 kr.
Sist oppdatert 24. juli 2026
Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.
Gyngende vippestol fra NENO med et lett design. Barnets egne bevegelser blir til morsomme og rolige bevegelser, samtidig som balansen og motorikken trenes. - Komfortabelt sete.- 3-punktssele for ekstra sikkerhet.- Ryggstøtten kan justeres i 3 posisjoner.- Glidefri underside.- Vugger forsiktig med babyens naturlige bevegelser.- Avtakbar lekebue.- Anbefalt alder: fra nyfødt til 9 kg, eller til barnet kan sitte selv.- Bomull, polyester.
Ofte stilte spørsmål
Hvor er NENO Nesso Vippestol, Cream billigst?
Den laveste prisen er 1 399 kr hos Jollyroom.
Har prisen på NENO Nesso Vippestol, Cream gått ned?
Prisen har vært stabil de siste 30 dagene.
Hva er laveste pris på NENO Nesso Vippestol, Cream?
1 399 kr — den laveste prisen vi har registrert, og den er tilgjengelig akkurat nå.
Hva er normal pris på NENO Nesso Vippestol, Cream?
Snittprisen de siste 90 dagene er 1 399 kr, og 1 399 kr de siste 12 månedene.
Er det et godt tidspunkt å kjøpe NENO Nesso Vippestol, Cream nå?
Ja. Historisk laveste pris.