Hopp til innhold
NAF Pyridoksin NAF 40mg, 100 stk.

NAF

NAF Pyridoksin NAF 40mg, 100 stk.

196 kr
Historisk lavtBra tid å kjøpe

Historisk laveste pris

Ifølge Prisjakten.no er NAF Pyridoksin NAF 40mg, 100 stk. billigst hos Farmasiet til 196 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Dette er den laveste prisen vi har registrert. Snittprisen siste 90 dager er 207 kr.

Sist oppdatert 7. august 2026

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

1 butikk

Pyridoksin NAF 40 mg tabletter er et reseptfritt legemiddel. NAF-produktene selges kun i norske apotek, og er unntatt kravet om markedsføringstillatelse i Norge. Tablettene er 6 mm i diameter og har delestrek. Pyridoksin er et stoff i B-vitamingruppen (vitamin B6). Produksjonssted: Kragerø Tablettproduksjon.

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

Farmasiet
På lager

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 196 kr
Snitt: 207 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 196 kr
Snitt: 207 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 196 kr
Snitt: 207 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er NAF Pyridoksin NAF 40mg, 100 stk. billigst?

    Den laveste prisen er 196 kr hos Farmasiet.

  • Har prisen på NAF Pyridoksin NAF 40mg, 100 stk. gått ned?

    Ja, prisen har gått ned 43 kr de siste 30 dagene.

  • Hva er laveste pris på NAF Pyridoksin NAF 40mg, 100 stk.?

    196 kr — den laveste prisen vi har registrert, og den er tilgjengelig akkurat nå.

  • Hva er normal pris på NAF Pyridoksin NAF 40mg, 100 stk.?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 207 kr, og 207 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe NAF Pyridoksin NAF 40mg, 100 stk. nå?

    Ja. Historisk laveste pris.