
Motorola
Motorola 125W turbolader (sort)
699 kr
Historisk lavtBra tid å kjøpe
Historisk laveste pris
Lokkepris-vakt: Prisen har vært 699 kr eller lavere 74 av siste 74 dager med data — dette er den vanlige prisen, ikke et reelt prisfall.
Ifølge Prisjakten.no er Motorola 125W turbolader (sort) billigst hos Elkjøp til 699 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 0 butikker. Dette er den laveste prisen vi har registrert. Snittprisen siste 90 dager er 699 kr.
Sist oppdatert 25. juli 2026
Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.
0 butikker
USB-C-lader. 125W maksimalt uttak. Støtter hurtiglading
Ofte stilte spørsmål
Hvor er Motorola 125W turbolader (sort) billigst?
Den laveste prisen er 699 kr hos Elkjøp.
Har prisen på Motorola 125W turbolader (sort) gått ned?
Prisen har vært stabil de siste 30 dagene.
Hva er laveste pris på Motorola 125W turbolader (sort)?
699 kr — den laveste prisen vi har registrert, og den er tilgjengelig akkurat nå.
Hva er normal pris på Motorola 125W turbolader (sort)?
Snittprisen de siste 90 dagene er 699 kr, og 699 kr de siste 12 månedene.
Er det et godt tidspunkt å kjøpe Motorola 125W turbolader (sort) nå?
Ja. Historisk laveste pris.



