Hopp til innhold
Moon Climbing Warrior Crash Pad True Red

Moon

Moon Climbing Warrior Crash Pad True Red

5 299 kr
Vent litt

Prisen er noe over gjennomsnittet

Lokkepris-vakt: Prisen har vært 5 299 kr eller lavere 72 av siste 72 dager med data — dette er den vanlige prisen, ikke et reelt prisfall.

Ifølge Prisjakten.no er Moon Climbing Warrior Crash Pad True Red billigst hos Fjellsport til 5 299 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Laveste pris vi har registrert er 1 995 kr. Snittprisen siste 90 dager er 4 992 kr.

Sist oppdatert 27. juli 2026

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

1 butikk

Warrior Crash Pad fra Moon er et høykvalitets skumbrett med en utrolig slitesterk overflate laget av resirkulert polyester. Brettet er laget av skum av høyeste kvalitet med åpne og lukkede celler, og har en ekstremt slitesterk 600D ripstop ytterkappe samt skulderremmer slik at du enkelt kan bære det som en ryggsekk. Det har et sklisikkert design for å minimere risikoen for at brettet sklir bort under landing. Det er også praktisk å stable brettene oppå hverandre. Bærestroppene, som er plassert på landingssidene, dekkes av borrelåsmatten når puten er i bruk. Når puten er brettet sammen, kan borrelåsmatten festes under bunnen av puten, slik at du kan bære gjenstander inne i puten under transport. 130cm x 100cm x 11cm Vekt: ca 6 kg P600D med PU-belegg Anti-krøll-back system (for en sømløs landingsoverflate) med midjebelte og beskyttelsesklaff Bæresystem inkluderer brystsele Enkel ark med lukket celle skum (25 mm) på toppen av et enkelt ark m

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

Fjellsport
På lager

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 3 999 kr
Snitt: 4 992 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 1 995 kr
Snitt: 4 369 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 1 995 kr
Snitt: 4 369 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er Moon Climbing Warrior Crash Pad True Red billigst?

    Den laveste prisen er 5 299 kr hos Fjellsport.

  • Har prisen på Moon Climbing Warrior Crash Pad True Red gått ned?

    Ja, prisen har gått ned 1 100 kr de siste 30 dagene.

  • Hva er laveste pris på Moon Climbing Warrior Crash Pad True Red?

    Den laveste prisen vi har registrert er 1 995 kr. Akkurat nå er laveste pris 5 299 kr.

  • Hva er normal pris på Moon Climbing Warrior Crash Pad True Red?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 4 992 kr, og 4 369 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe Moon Climbing Warrior Crash Pad True Red nå?

    Prisen ligger prisen er noe over gjennomsnittet akkurat nå. Sett opp et prisvarsel, så varsler vi deg når prisen synker.