Hopp til innhold
Mini Avin Lekebil

Bloomingville

Mini Avin Lekebil

289 kr
Historisk lavtBra tid å kjøpe

Historisk laveste pris

Lokkepris-vakt: Prisen har vært 289 kr eller lavere 41 av siste 41 dager med data — dette er den vanlige prisen, ikke et reelt prisfall.

Ifølge Prisjakten.no er Mini Avin Lekebil billigst hos Get Inspired til 289 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Dette er den laveste prisen vi har registrert. Snittprisen siste 90 dager er 289 kr.

Sist oppdatert 4. juli 2026

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

1 butikk

Avin Lekebil fra Bloomingville MINI er et sett med seks ulike lekebiler i nydelige farger. Bilene kan brukes til lek eller som dekorative elementer på barnerommet, og leveres i en praktisk snorepose. FSC®-sertifisert og trygt for barn.

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

Get Inspired
På lager

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 289 kr
Snitt: 289 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 289 kr
Snitt: 289 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 289 kr
Snitt: 289 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er Mini Avin Lekebil billigst?

    Den laveste prisen er 289 kr hos Get Inspired.

  • Har prisen på Mini Avin Lekebil gått ned?

    Prisen har vært stabil de siste 30 dagene.

  • Hva er laveste pris på Mini Avin Lekebil?

    289 kr — den laveste prisen vi har registrert, og den er tilgjengelig akkurat nå.

  • Hva er normal pris på Mini Avin Lekebil?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 289 kr, og 289 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe Mini Avin Lekebil nå?

    Ja. Historisk laveste pris.