
Lonely Planet
Middle East Lonely Planet
Historisk laveste pris
Ifølge Prisjakten.no er Middle East Lonely Planet billigst hos Chillout til 239 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Dette er den laveste prisen vi har registrert. Snittprisen siste 90 dager er 239 kr.
Sist oppdatert 23. juli 2026
Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.
Lonely Planet – Midtøsten Lonely Planets lokale reiseeksperter tar deg med til hjertet av Midtøsten – et område rikt på historie, kultur og tidløs mystikk. Forundres over det magiske Petra, opplev oldtidens Egypt og gå i fotsporene til perserkongene blant ruinene av Persepolis – alt med din pålitelige reiseguide ved din side. Inne i Lonely Planets reiseguide for Midtøsten: Lonely Planet’s Top Picks – en visuelt inspirerende samling av regionens beste opplevelser og hvor du finner dem Reiseruter som hjelper deg å bygge den ultimate turen, tilpasset dine interesser og behov Lokale innsikter gir en dypere og mer autentisk opplevelse – fra historie og mennesker til musikk, natur og politikk Mat og drikke – oppdag regionens unike retter og drikker du bare må smake Verktøykasse for planlegging – nyttige råd for soloreisende, familieeventyr, LGBTQIA+-reisende og tilgjengelig reise Fargerike kart og bilder gjennom hele boken Språkhjelp med essensielle fraser og tips Innsidertips som hjelper de
Ofte stilte spørsmål
Hvor er Middle East Lonely Planet billigst?
Den laveste prisen er 239 kr hos Chillout.
Hva er laveste pris på Middle East Lonely Planet?
239 kr — den laveste prisen vi har registrert, og den er tilgjengelig akkurat nå.
Hva er normal pris på Middle East Lonely Planet?
Snittprisen de siste 90 dagene er 239 kr, og 239 kr de siste 12 månedene.
Er det et godt tidspunkt å kjøpe Middle East Lonely Planet nå?
Ja. Historisk laveste pris.