
Metal Gear Solid 2 Replica Cardboard Box
Historisk laveste pris
Ifølge Prisjakten.no er Metal Gear Solid 2 Replica Cardboard Box billigst hos CoolShop til 539 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Dette er den laveste prisen vi har registrert. Snittprisen siste 90 dager er 539 kr.
Sist oppdatert 23. august 2026
Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.
Den ydmyke pappesken er synonymt med Metal Gear Solid-serien, og ble flittig brukt av Raiden i Metal Gear Solid 2 for å snike seg rundt, og den versjonen er her gjenskapt i metallform. Hver offisielt lisensierte eske er kraftig preget og begrenset til 2001 på verdensbasis (en referanse til den opprinnelige utgivelsesdatoen for Metal Gear Solid 2).Offisielt lisensiertBegrenset til 2 001Individuelt nummerert på bunnenStørrelse 111 x 105 x 59 mm
Ofte stilte spørsmål
Hvor er Metal Gear Solid 2 Replica Cardboard Box billigst?
Den laveste prisen er 539 kr hos CoolShop.
Har prisen på Metal Gear Solid 2 Replica Cardboard Box gått ned?
Ja, prisen har gått ned 6 534 kr de siste 30 dagene.
Hva er laveste pris på Metal Gear Solid 2 Replica Cardboard Box?
539 kr — den laveste prisen vi har registrert, og den er tilgjengelig akkurat nå.
Hva er normal pris på Metal Gear Solid 2 Replica Cardboard Box?
Snittprisen de siste 90 dagene er 539 kr, og 8 427 kr de siste 12 månedene.
Er det et godt tidspunkt å kjøpe Metal Gear Solid 2 Replica Cardboard Box nå?
Ja. Historisk laveste pris.



