
Meroda Cosmetics
Meroda Cosmetics Final Touch Setting Spray 80 ml
Prisen er noe over gjennomsnittet
Ifølge Prisjakten.no er Meroda Cosmetics Final Touch Setting Spray 80 ml billigst hos Lyko til 289 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Laveste pris vi har registrert er 247 kr. Snittprisen siste 90 dager er 288 kr.
Sist oppdatert 22. august 2026
Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.
Din skjønnhetsrutines beste venn. Denne lette setting sprayen fikserer sminken din og gir en oppfriskende boost og fuktighet hele dagen for strålende hud. Bruk: 1. Rist flasken godt før bruk. 2. Hold flasken 6-8 cm fra ansiktet og spray jevnt over hele ansiktet. 3. La sprayen tørke helt før du påfører mer sminke.
Ofte stilte spørsmål
Hvor er Meroda Cosmetics Final Touch Setting Spray 80 ml billigst?
Den laveste prisen er 289 kr hos Lyko.
Hva er laveste pris på Meroda Cosmetics Final Touch Setting Spray 80 ml?
Den laveste prisen vi har registrert er 247 kr. Akkurat nå er laveste pris 289 kr.
Hva er normal pris på Meroda Cosmetics Final Touch Setting Spray 80 ml?
Snittprisen de siste 90 dagene er 288 kr, og 288 kr de siste 12 månedene.
Er det et godt tidspunkt å kjøpe Meroda Cosmetics Final Touch Setting Spray 80 ml nå?
Prisen ligger prisen er noe over gjennomsnittet akkurat nå. Sett opp et prisvarsel, så varsler vi deg når prisen synker.

