Hopp til innhold
Anbefalt i Beste hudpleieprodukter 2026
Meraki Body Lotion Silky Mist 275 ml

Meraki

Meraki Body Lotion Silky Mist 275 ml

229 kr
Historisk høyt

15% over snittprisen siste 30 dager

Lokkepris-vakt: Prisen har vært 229 kr eller lavere 64 av siste 64 dager med data — dette er den vanlige prisen, ikke et reelt prisfall.

Ifølge Prisjakten.no er Meraki Body Lotion Silky Mist 275 ml billigst hos Apotera til 229 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Laveste pris vi har registrert er 159 kr. Snittprisen siste 90 dager er 181 kr.

Sist oppdatert 20. august 2026

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

1 butikk

Meraki Body Lotion Silky Mist er en body lotion som pleier, fukter og mykgjør huden. Innholdet av økologiske ingredienser som aloe vera og jojobaolje gir næring og motvirker uttørring. Kakaosmør pleier også huden. Sertifisert COSMOS økologisk av Ecocert. Noter: hvit sitrusblomst og sitrus med en lett sødme. Bruk: Fordel en passende mengde bodylotion over hele kroppen og massér den inn i huden. Velegnet til daglig bruk og for alle hudtyper.

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

Apotera
På lager

Utsolgt

Med24
Utsolgt
Tilbords
Utsolgt
Lyko
Utsolgt
NordicFeel
Utsolgt

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 159 kr
Snitt: 181 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 159 kr
Snitt: 198 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 159 kr
Snitt: 196 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er Meraki Body Lotion Silky Mist 275 ml billigst?

    Den laveste prisen er 229 kr hos Apotera.

  • Hvor mange butikker selger Meraki Body Lotion Silky Mist 275 ml?

    5 butikker selger Meraki Body Lotion Silky Mist 275 ml: Apotera, Med24, Tilbords, Lyko, NordicFeel.

  • Har prisen på Meraki Body Lotion Silky Mist 275 ml gått ned?

    Prisen har økt 1 kr de siste 30 dagene. Sett opp et prisvarsel for å bli varslet når prisen synker.

  • Hva er laveste pris på Meraki Body Lotion Silky Mist 275 ml?

    Den laveste prisen vi har registrert er 159 kr. Akkurat nå er laveste pris 229 kr.

  • Hva er normal pris på Meraki Body Lotion Silky Mist 275 ml?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 181 kr, og 196 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe Meraki Body Lotion Silky Mist 275 ml nå?

    Prisen ligger 15% over snittprisen siste 30 dager akkurat nå. Sett opp et prisvarsel, så varsler vi deg når prisen synker.

Lignende produkter