Hopp til innhold
Anbefalt i Beste barnevogn 2026
Medela Keep Cool Night Bra White M

Medela

Medela Keep Cool Night Bra White M

216 kr
Historisk lavtBra tid å kjøpe

Historisk laveste pris

Ifølge Prisjakten.no er Medela Keep Cool Night Bra White M billigst hos Apotek 1 til 216 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Dette er den laveste prisen vi har registrert. Snittprisen siste 90 dager er 216 kr.

Sist oppdatert 31. juli 2026

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

1 butikk

Keep Cool Natt-BH er en myk og behagelig graviditets- og amme-bh som er perfekt for å sove og slappe av i. Holder deg kjølig og fresh takket være integrerte pustesoner og ny hurtigtørkende teknologi. Hempeløs, komfortabel design for enkel tilgang når du ammer.

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

Apotek 1
På lager

Utsolgt

Lyko
Utsolgt

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 216 kr
Snitt: 216 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 216 kr
Snitt: 264 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 216 kr
Snitt: 264 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er Medela Keep Cool Night Bra White M billigst?

    Den laveste prisen er 216 kr hos Apotek 1.

  • Hvor mange butikker selger Medela Keep Cool Night Bra White M?

    2 butikker selger Medela Keep Cool Night Bra White M: Apotek 1, Lyko.

  • Har prisen på Medela Keep Cool Night Bra White M gått ned?

    Prisen har vært stabil de siste 30 dagene.

  • Hva er laveste pris på Medela Keep Cool Night Bra White M?

    216 kr — den laveste prisen vi har registrert, og den er tilgjengelig akkurat nå.

  • Hva er normal pris på Medela Keep Cool Night Bra White M?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 216 kr, og 264 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe Medela Keep Cool Night Bra White M nå?

    Ja. Historisk laveste pris.

Lignende produkter