Hopp til innhold
Månen følger etter meg

Månen følger etter meg

299 kr
Historisk lavtBra tid å kjøpe

Historisk laveste pris

Lokkepris-vakt: Prisen har vært 299 kr eller lavere 33 av siste 33 dager med data — dette er den vanlige prisen, ikke et reelt prisfall.

Ifølge Prisjakten.no er Månen følger etter meg billigst hos Bokkilden til 299 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Dette er den laveste prisen vi har registrert. Snittprisen siste 90 dager er 299 kr.

Sist oppdatert 24. juli 2026

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

1 butikk

Bok - Innbundet. Like over Mones barnehage finnes himmelens egen barnehage. Der går selveste Månen! Akkurat som Mone, strever Måne med å passe inn, og de to søker hverandres selskap i stedet.

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

Bokkilden
På lager

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 299 kr
Snitt: 299 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 299 kr
Snitt: 299 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 299 kr
Snitt: 299 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er Månen følger etter meg billigst?

    Den laveste prisen er 299 kr hos Bokkilden.

  • Har prisen på Månen følger etter meg gått ned?

    Prisen har vært stabil de siste 30 dagene.

  • Hva er laveste pris på Månen følger etter meg?

    299 kr — den laveste prisen vi har registrert, og den er tilgjengelig akkurat nå.

  • Hva er normal pris på Månen følger etter meg?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 299 kr, og 299 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe Månen følger etter meg nå?

    Ja. Historisk laveste pris.