
MAM
MAM Original smokk silikon 6-16 mnd Neutral 2 stk
15% under snittprisen siste 30 dager
Ifølge Prisjakten.no er MAM Original smokk silikon 6-16 mnd Neutral 2 stk billigst hos Med24 til 115 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Laveste pris vi har registrert er 111 kr. Snittprisen siste 90 dager er 137 kr.
Sist oppdatert 28. juli 2026
Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.
MAM Original smokk silikon i størrelse 6-16 er en klassisk smokk som er skånsom mot huden takket være de store lufthullene og den knudrete innsiden. Sugedelen er laget av MAM sin egenutviklede silikon, MAM Skin SoftTM, som føles myk og velkjent, akkurat som mammas hud. Med sugedel i silikon Størrelse 6-16 mnd MAM Original leveres i en praktisk oppbevarings- og steriliseringsboks som gjør det enkelt å sterilisere smokkene i mikrobølgeovnen. MAM ønsker det beste for babyen din og planeten vår. Derfor er skjoldet, knoppen og steriliseringsboksen laget av biosirkulære materialer. Skjold, knopp og steriliseringsboks er laget av polypropylen koblet til bio-sirkulære råvarer i henhold til massebalansemetoden, sertifisert av ISCC PLUS.
Ofte stilte spørsmål
Hvor er MAM Original smokk silikon 6-16 mnd Neutral 2 stk billigst?
Den laveste prisen er 115 kr hos Med24.
Hvor mange butikker selger MAM Original smokk silikon 6-16 mnd Neutral 2 stk?
2 butikker selger MAM Original smokk silikon 6-16 mnd Neutral 2 stk: Med24, Apotera.
Har prisen på MAM Original smokk silikon 6-16 mnd Neutral 2 stk gått ned?
Ja, prisen har gått ned 30 kr de siste 30 dagene.
Hva er laveste pris på MAM Original smokk silikon 6-16 mnd Neutral 2 stk?
Den laveste prisen vi har registrert er 111 kr. Akkurat nå er laveste pris 115 kr.
Hva er normal pris på MAM Original smokk silikon 6-16 mnd Neutral 2 stk?
Snittprisen de siste 90 dagene er 137 kr, og 126 kr de siste 12 månedene.
Er det et godt tidspunkt å kjøpe MAM Original smokk silikon 6-16 mnd Neutral 2 stk nå?
Ja. 15% under snittprisen siste 30 dager.



