
HK Living
Maleri White Sands 127x152
Historisk laveste pris
Ifølge Prisjakten.no er Maleri White Sands 127x152 billigst hos Lunehjem til 9 149 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Dette er den laveste prisen vi har registrert. Snittprisen siste 90 dager er 9 149 kr.
Sist oppdatert 27. juli 2026
Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.
Dette unike maleriet er en moderne kunstnerisk uttalelse som gir hjemmet ditt et dristig og sofistikert preg. Med dimensjonene 127 x 4 x 152 cm, er det stort nok til å bli et sentralt blikkfang i ethvert rom. Maleriet er laget med akrylmaling på linlerret, omgitt av en elegant akrylramme som forsterker dets visuelle inntrykk. De myke, abstrakte fargene tilfører en beroligende, men samtidig livlig atmosfære som passer perfekt til moderne og eklektiske interiører. Dette kunstverket er et ideelt valg for de som ønsker å tilføre et stilrent, kunstnerisk element til hjemmet sitt. Mål: 127x4x152 cm Ramme: Plexiglass
Ofte stilte spørsmål
Hvor er Maleri White Sands 127x152 billigst?
Den laveste prisen er 9 149 kr hos Lunehjem.
Har prisen på Maleri White Sands 127x152 gått ned?
Prisen har vært stabil de siste 30 dagene.
Hva er laveste pris på Maleri White Sands 127x152?
9 149 kr — den laveste prisen vi har registrert, og den er tilgjengelig akkurat nå.
Hva er normal pris på Maleri White Sands 127x152?
Snittprisen de siste 90 dagene er 9 149 kr, og 9 149 kr de siste 12 månedene.
Er det et godt tidspunkt å kjøpe Maleri White Sands 127x152 nå?
Ja. Historisk laveste pris.