
Maja
Maja EdT 50ml
13% over snittprisen siste 30 dager
Ifølge Prisjakten.no er Maja EdT 50ml billigst hos Lyko til 189 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Laveste pris vi har registrert er 142 kr. Snittprisen siste 90 dager er 174 kr.
Sist oppdatert 5. juli 2026
Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.
Maja edt er en kulterklært duft som ble lansert i 1921 av Myrurgia. Dette er en krydret og orientalsk duft de fleste kjenner igjen. Duftnoter: Kløver, vetiver, patchouli, rose, geranium, muskat og nellik.
Ofte stilte spørsmål
Hvor er Maja EdT 50ml billigst?
Den laveste prisen er 189 kr hos Lyko.
Har prisen på Maja EdT 50ml gått ned?
Prisen har vært stabil de siste 30 dagene.
Hva er laveste pris på Maja EdT 50ml?
Den laveste prisen vi har registrert er 142 kr. Akkurat nå er laveste pris 189 kr.
Hva er normal pris på Maja EdT 50ml?
Snittprisen de siste 90 dagene er 174 kr, og 179 kr de siste 12 månedene.
Er det et godt tidspunkt å kjøpe Maja EdT 50ml nå?
Prisen ligger 13% over snittprisen siste 30 dager akkurat nå. Sett opp et prisvarsel, så varsler vi deg når prisen synker.