
Lumene
Lumene Bright Eyes Eyeshadow Duo 5 Dusk & Dawn
13% under snittprisen siste 30 dager
Ifølge Prisjakten.no er Lumene Bright Eyes Eyeshadow Duo 5 Dusk & Dawn billigst hos Lyko til 127 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Laveste pris vi har registrert er 111 kr. Snittprisen siste 90 dager er 154 kr.
Sist oppdatert 25. august 2026
Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.
Bright Eyes Eyeshadow Duo er en øyenskygge som er lett å påføre, skapt for enkel og vakker øyesminke med bare ett produkt. Den sterkt pigmenterte, myke og pudderlignende sammensetningen er uparfymert, og lett å påføre og duse ut med en øyenskyggepensel for et langvarig og imponerende sluttresultat. Duoen inneholder to brukervennlige nyanser, en matt og en sateng, som fungerer perfekt sammen, men som også kan brukes hver for seg. Den moderne pappemballasjen kan resirkuleres etter bruk. Vegansk. Bruk: Påfør øyenskygge på øyelokket med en øyenskyggepensel eller en finger. Bruk de to nyansene i duoen for å skape en vakker øyesminkelook med matt og sateng finish. Bruk øyeprimer under øyenskyggen for et enda mer langvarig sluttresultat.
Ofte stilte spørsmål
Hvor er Lumene Bright Eyes Eyeshadow Duo 5 Dusk & Dawn billigst?
Den laveste prisen er 127 kr hos Lyko.
Hvor mange butikker selger Lumene Bright Eyes Eyeshadow Duo 5 Dusk & Dawn?
2 butikker selger Lumene Bright Eyes Eyeshadow Duo 5 Dusk & Dawn: Lyko, Bangerhead.
Har prisen på Lumene Bright Eyes Eyeshadow Duo 5 Dusk & Dawn gått ned?
Ja, prisen har gått ned 58 kr de siste 30 dagene.
Hva er laveste pris på Lumene Bright Eyes Eyeshadow Duo 5 Dusk & Dawn?
Den laveste prisen vi har registrert er 111 kr. Akkurat nå er laveste pris 127 kr.
Hva er normal pris på Lumene Bright Eyes Eyeshadow Duo 5 Dusk & Dawn?
Snittprisen de siste 90 dagene er 154 kr, og 164 kr de siste 12 månedene.
Er det et godt tidspunkt å kjøpe Lumene Bright Eyes Eyeshadow Duo 5 Dusk & Dawn nå?
Ja. 13% under snittprisen siste 30 dager.

