Love and Summer
Prisen er noe over gjennomsnittet
Ifølge Prisjakten.no er Love and Summer billigst hos Bokkilden til 165 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Laveste pris vi har registrert er 150 kr. Snittprisen siste 90 dager er 152 kr.
Sist oppdatert 27. juli 2026
Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.
Bok - Paperback. Love and Summer - a remarkable, heart-rending novel by acclaimed writer William Trevor ''Lingers in the memory as a beautiful meditation on love, belonging and the impossibility of escape'' Observer.
Ofte stilte spørsmål
Hvor er Love and Summer billigst?
Den laveste prisen er 165 kr hos Bokkilden.
Har prisen på Love and Summer gått ned?
Prisen har økt 15 kr de siste 30 dagene. Sett opp et prisvarsel for å bli varslet når prisen synker.
Hva er laveste pris på Love and Summer?
Den laveste prisen vi har registrert er 150 kr. Akkurat nå er laveste pris 165 kr.
Hva er normal pris på Love and Summer?
Snittprisen de siste 90 dagene er 152 kr, og 151 kr de siste 12 månedene.
Er det et godt tidspunkt å kjøpe Love and Summer nå?
Prisen ligger prisen er noe over gjennomsnittet akkurat nå. Sett opp et prisvarsel, så varsler vi deg når prisen synker.