
Louis Vuitton Pre-Owned
Louis Vuitton Pre-Owned Explorer Backpack Monogram Eclipse
30 300 kr
Historisk lavtBra tid å kjøpe
Historisk laveste pris
Ifølge Prisjakten.no er Louis Vuitton Pre-Owned Explorer Backpack Monogram Eclipse billigst hos Care of Carl til 30 300 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Dette er den laveste prisen vi har registrert. Snittprisen siste 90 dager er 30 300 kr.
Sist oppdatert 2. juli 2026
Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.
1 butikk
Knappen som fester håndtakene er noe defekt.
Ofte stilte spørsmål
Hvor er Louis Vuitton Pre-Owned Explorer Backpack Monogram Eclipse billigst?
Den laveste prisen er 30 300 kr hos Care of Carl.
Hva er laveste pris på Louis Vuitton Pre-Owned Explorer Backpack Monogram Eclipse?
30 300 kr — den laveste prisen vi har registrert, og den er tilgjengelig akkurat nå.
Hva er normal pris på Louis Vuitton Pre-Owned Explorer Backpack Monogram Eclipse?
Snittprisen de siste 90 dagene er 30 300 kr, og 30 300 kr de siste 12 månedene.
Er det et godt tidspunkt å kjøpe Louis Vuitton Pre-Owned Explorer Backpack Monogram Eclipse nå?
Ja. Historisk laveste pris.