
Louis Vuitton Pre-Owned
Louis Vuitton Pre-Owned Amazon Bag Monogram
Historisk laveste pris
Ifølge Prisjakten.no er Louis Vuitton Pre-Owned Amazon Bag Monogram billigst hos Care of Carl til 9 500 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Dette er den laveste prisen vi har registrert. Snittprisen siste 90 dager er 9 958 kr.
Sist oppdatert 3. juli 2026
Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.
Skulderveske fra det franske motehuset Louis Vuitton i modellen Amazon. Modellen ble introdusert på 1970-tallet og har siden blitt en ettertraktet klassiker takket være sitt kompakte format og funksjonelle design. Utført i varemerkets ikoniske Monogram-canvas og utstyrt med en justerbar skulderrem for praktisk og stilfull bruk i hverdagen.
Ofte stilte spørsmål
Hvor er Louis Vuitton Pre-Owned Amazon Bag Monogram billigst?
Den laveste prisen er 9 500 kr hos Care of Carl.
Hva er laveste pris på Louis Vuitton Pre-Owned Amazon Bag Monogram?
9 500 kr — den laveste prisen vi har registrert, og den er tilgjengelig akkurat nå.
Hva er normal pris på Louis Vuitton Pre-Owned Amazon Bag Monogram?
Snittprisen de siste 90 dagene er 9 958 kr, og 9 958 kr de siste 12 månedene.
Er det et godt tidspunkt å kjøpe Louis Vuitton Pre-Owned Amazon Bag Monogram nå?
Ja. Historisk laveste pris.