
Longo Vital
Longo Vital Classic
190 kr
Historisk lavtBra tid å kjøpe
Historisk laveste pris
Ifølge Prisjakten.no er Longo Vital Classic billigst hos Beautycos til 190 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Dette er den laveste prisen vi har registrert. Snittprisen siste 90 dager er 190 kr.
Sist oppdatert 27. juli 2026
Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.
1 butikk
Ofte stilte spørsmål
Hvor er Longo Vital Classic billigst?
Den laveste prisen er 190 kr hos Beautycos.
Hva er laveste pris på Longo Vital Classic?
190 kr — den laveste prisen vi har registrert, og den er tilgjengelig akkurat nå.
Hva er normal pris på Longo Vital Classic?
Snittprisen de siste 90 dagene er 190 kr, og 190 kr de siste 12 månedene.
Er det et godt tidspunkt å kjøpe Longo Vital Classic nå?
Ja. Historisk laveste pris.