Hopp til innhold
Logitech PC høyttalersystem z623

Logitech

Logitech PC høyttalersystem z623

1 249 kr
Historisk høyt

18% over snittprisen siste 30 dager

Ifølge Prisjakten.no er Logitech PC høyttalersystem z623 billigst hos NetOnNet til 1 249 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Laveste pris vi har registrert er 899 kr. Snittprisen siste 90 dager er 1 293 kr.

Sist oppdatert 4. juli 2026

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

1 butikk

Logitech-høyttalersystem med to satellitthøyttalere og én subwoofer

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

NetOnNet
På lager

Utsolgt

Power
UtsolgtPrisløfte — spar 150 kr

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 899 kr
Snitt: 1 293 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 899 kr
Snitt: 1 502 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 899 kr
Snitt: 1 502 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er Logitech PC høyttalersystem z623 billigst?

    Den laveste prisen er 1 249 kr hos NetOnNet.

  • Hvor mange butikker selger Logitech PC høyttalersystem z623?

    2 butikker selger Logitech PC høyttalersystem z623: NetOnNet, Power.

  • Har prisen på Logitech PC høyttalersystem z623 gått ned?

    Ja, prisen har gått ned 63 kr de siste 30 dagene.

  • Hva er laveste pris på Logitech PC høyttalersystem z623?

    Den laveste prisen vi har registrert er 899 kr. Akkurat nå er laveste pris 1 249 kr.

  • Hva er normal pris på Logitech PC høyttalersystem z623?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 1 293 kr, og 1 502 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe Logitech PC høyttalersystem z623 nå?

    Prisen ligger 18% over snittprisen siste 30 dager akkurat nå. Sett opp et prisvarsel, så varsler vi deg når prisen synker.

Lignende produkter