
Lindberg
Lindberg Lingbo Skalljakke, Lagoon/Green
Prisen er under gjennomsnittet
Ifølge Prisjakten.no er Lindberg Lingbo Skalljakke, Lagoon/Green billigst hos Jollyroom til 1 059 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Laveste pris vi har registrert er 759 kr. Snittprisen siste 90 dager er 899 kr.
Sist oppdatert 26. juli 2026
Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.
Vind- og vanntett Lingbo skalljakke fra Lindberg med kjempegod pusteevne. Den har en avtagbare hette og en glidelås foran for enkel av- og påtaking. Perfekt som et skall under vårens utelek. - Vind- og vanntett.- Teipede sømmer.- Avtakbar hette.- Refleksdetaljer.- Glidelås foran.- To glidelåslommer.- Slitesterkt materiale.- Enkel å tørke av og holde ren.- Pusteevne: 5000g/m²/24h.- Vannsøyle: 10000 mm.- 100 % nylon.- Fôr (ermer): 100 % nylon.- Nettingfôr: 100 % polyester.
Ofte stilte spørsmål
Hvor er Lindberg Lingbo Skalljakke, Lagoon/Green billigst?
Den laveste prisen er 1 059 kr hos Jollyroom.
Har prisen på Lindberg Lingbo Skalljakke, Lagoon/Green gått ned?
Prisen har økt 260 kr de siste 30 dagene. Sett opp et prisvarsel for å bli varslet når prisen synker.
Hva er laveste pris på Lindberg Lingbo Skalljakke, Lagoon/Green?
Den laveste prisen vi har registrert er 759 kr. Akkurat nå er laveste pris 1 059 kr.
Hva er normal pris på Lindberg Lingbo Skalljakke, Lagoon/Green?
Snittprisen de siste 90 dagene er 899 kr, og 899 kr de siste 12 månedene.
Er det et godt tidspunkt å kjøpe Lindberg Lingbo Skalljakke, Lagoon/Green nå?
Ja. Prisen er under gjennomsnittet.