Hopp til innhold
Anbefalt i Beste barnevogn 2026
Lindberg Alpine Vinterdress, Cayenne/Anhracite

Lindberg

Lindberg Alpine Vinterdress, Cayenne/Anhracite

1 949 kr
Bra tid å kjøpe

Prisen er under gjennomsnittet

Lokkepris-vakt: Prisen har vært 1 949 kr eller lavere 71 av siste 71 dager med data — dette er den vanlige prisen, ikke et reelt prisfall.

Ifølge Prisjakten.no er Lindberg Alpine Vinterdress, Cayenne/Anhracite billigst hos Jollyroom til 1 949 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Laveste pris vi har registrert er 1 079 kr. Snittprisen siste 90 dager er 1 626 kr.

Sist oppdatert 23. juli 2026

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

1 butikk

Vind- og vanntett Alpine vinterdress fra Lindberg med refleksdetaljer, slik at barnet ditt kan leke trygt i vintermørket. Den har en avtagbar hette og teipede sømmer for optimal beskyttelse mot regn og vind. Vinterdressen har praktiske lommer, justerbare ermeender med borrelås og tommelhull og snølås ved anklene som forhindrer at vann og snø kommer inn. - Vind- og vanntett. - Vannsøyle: 15000 mm. - God pusteevne. - Pusteevne: 6000g/m²/24h. - Forsterkede partier. - Teipede sømmer. - Reflekterende detaljer. - Avtagbar hette. - Justerbar midje. - Elastiske ermeender med tommelhull. - Dette produktet er Oeko-Tex 100-sertifisert, noe som sikrer at det er fritt for skadelige kjemikalier.- 88 % nylon, 12 % elastan.

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

Jollyroom
På lager

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 1 079 kr
Snitt: 1 626 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 1 079 kr
Snitt: 1 415 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 1 079 kr
Snitt: 1 415 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er Lindberg Alpine Vinterdress, Cayenne/Anhracite billigst?

    Den laveste prisen er 1 949 kr hos Jollyroom.

  • Har prisen på Lindberg Alpine Vinterdress, Cayenne/Anhracite gått ned?

    Prisen har økt 500 kr de siste 30 dagene. Sett opp et prisvarsel for å bli varslet når prisen synker.

  • Hva er laveste pris på Lindberg Alpine Vinterdress, Cayenne/Anhracite?

    Den laveste prisen vi har registrert er 1 079 kr. Akkurat nå er laveste pris 1 949 kr.

  • Hva er normal pris på Lindberg Alpine Vinterdress, Cayenne/Anhracite?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 1 626 kr, og 1 415 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe Lindberg Alpine Vinterdress, Cayenne/Anhracite nå?

    Ja. Prisen er under gjennomsnittet.

Lignende produkter