LG UltraGear 32GS95UE 32" OLED gamingskjerm
Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.
32" 240 Hz UHD OLED-panel. Responstid: 0,03 millisekunder. Nvidia G-Sync, FreeSync Premium Pro
Prissammenligning
ElkjøpUtsolgtOppdatert 4 timer siden
Prishistorikk
Prishistorikk bygges opp over tid.
34" ViewFinity S6 S65VC UWQHD Skjerm