
Iittala
Leimu bordlampe 240 x 165mm, grå
Prisen er under gjennomsnittet
Ifølge Prisjakten.no er Leimu bordlampe 240 x 165mm, grå billigst hos Kitchentime til 5 500 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Laveste pris vi har registrert er 3 850 kr. Snittprisen siste 90 dager er 4 894 kr.
Sist oppdatert 29. juli 2026
Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.
Iittalas Leimu bordlampe er en vakker bordlampe og en moderne klassiker. Lampen er designet av Magnus Pettersen som har hentet inspirasjon fra industriell design og moderne arkitektur. Lampens vakre distinkte form er munnblåst av dyktige glassblåsere i Finland. Plasser Leimu-lampen i vinduet eller på en kommode eller hylle. Den blir et virkelig kunstverk og når du tenner den sprer den en behagelig glød. Lampen er lett å kombinere med ulike interiørstiler.
Ofte stilte spørsmål
Hvor er Leimu bordlampe 240 x 165mm, grå billigst?
Den laveste prisen er 5 500 kr hos Kitchentime.
Har prisen på Leimu bordlampe 240 x 165mm, grå gått ned?
Prisen har økt 1 650 kr de siste 30 dagene. Sett opp et prisvarsel for å bli varslet når prisen synker.
Hva er laveste pris på Leimu bordlampe 240 x 165mm, grå?
Den laveste prisen vi har registrert er 3 850 kr. Akkurat nå er laveste pris 5 500 kr.
Hva er normal pris på Leimu bordlampe 240 x 165mm, grå?
Snittprisen de siste 90 dagene er 4 894 kr, og 4 753 kr de siste 12 månedene.
Er det et godt tidspunkt å kjøpe Leimu bordlampe 240 x 165mm, grå nå?
Ja. Prisen er under gjennomsnittet.

