
Warhammer
Legiones Leviathan Siege Dreadnought
220 kr
Historisk lavtBra tid å kjøpe
Historisk laveste pris
Lokkepris-vakt: Prisen har vært 220 kr eller lavere 75 av siste 76 dager med data — dette er den vanlige prisen, ikke et reelt prisfall.
Ifølge Prisjakten.no er Legiones Leviathan Siege Dreadnought billigst hos Gamezone til 220 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Dette er den laveste prisen vi har registrert. Snittprisen siste 90 dager er 226 kr.
Sist oppdatert 10. august 2026
Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.
1 butikk
The Horus Heresy With Claw/Drill Weapon
Ofte stilte spørsmål
Hvor er Legiones Leviathan Siege Dreadnought billigst?
Den laveste prisen er 220 kr hos Gamezone.
Har prisen på Legiones Leviathan Siege Dreadnought gått ned?
Prisen har vært stabil de siste 30 dagene.
Hva er laveste pris på Legiones Leviathan Siege Dreadnought?
220 kr — den laveste prisen vi har registrert, og den er tilgjengelig akkurat nå.
Hva er normal pris på Legiones Leviathan Siege Dreadnought?
Snittprisen de siste 90 dagene er 226 kr, og 232 kr de siste 12 månedene.
Er det et godt tidspunkt å kjøpe Legiones Leviathan Siege Dreadnought nå?
Ja. Historisk laveste pris.